Przedłużanie rzęs – jak wygląda zabieg

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Obecnie najpopularniejszą metodą przedłużania rzęs jest metoda 1:1, czyli rzęsa do rzęsy. Dłuższe o kilkadziesiąt procent, gęste i wodoodporne – taki jest efekt przedłużania rzęs. Nowa metoda trwałego przedłużania rzęs podbija rynek kosmetyczny w błyskawicznym tempie, wypierając z gabinetów tradycyjne „kępki”. A co najważniejsze, przytwierdzone w ten sposób sztuczne rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.

Przedłużanie rzęs nadaje oczom wyrazistości, optycznie je powiększa oraz zapewnia uwodzicielskie spojrzenie. Po zabiegu rzęsy są wydłużone, pogrubione, podkręcone i posiadają intensywny kolor. Warto zauważyć, że do zabiegu można wybrać dowolny kolor rzęs m. in. czarny, ciemnobrązowy, brązowozłoty, niebieski, czerwony, zielony, a nawet fioletowy. Efekt może utrzymać się nawet do kilku miesięcy.

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonywany jest na stole kosmetycznym przy zamkniętych oczach i trwa ok. 2-3 godziny.
Na każde oko aplikuje się ok. 80-100 rzęs. Pod oczy zakłada się żelowe, chłodzące płatki, które chronią skórę pod oczami i oddzielają dolną linię rzęs od górnej. Za pomocą specjalnych pęset do każdej naturalnej rzęsy przyklejana jest rzęsa sztuczna. Na koniec rzęsy są rozczesywane i nadaje się im odpowiedni kształt i wygląd. Aplikacji sztucznych rzęs jest bezbolesna i nie wpływa negatywnie na stan powiek i naturalnych rzęs.

Sztuczna rzęsa nie dotyka skóry, dzięki czemu nie podrażnia powieki. W każdej chwili sztuczne rzęsy można usunąć przy pomocy bezpiecznego preparatu podczas krótkiej wizyty w salonie. Aby utrzymać spektakularny efekt przedłużone rzęsy należy uzupełniać co 4–6 tygodni, ponieważ wypadają razem z naturalnymi rzęsami – długość życia rzęs waha się w granicach 2-3 miesiące.

Jakie są zalety przedłużania rzęs?

Oprócz oczywistych zalet w postaci pięknego i wyrazistego spojrzenia, przedłużanie rzęs ma też inne plusy. Przede wszystkim sztuczne rzęsy zakładane metodą 1:1 w niczym nas nie ograniczają. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Niezaprzeczalną zaletą jest również oszczędność czasu przy codziennym makijażu.

O Marzena Wielgus 56 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*